ua en ru

"А у росіян - пілотки і танчики": українські художники створили серію милих листівок про Крим

"А у росіян - пілотки і танчики": українські художники створили серію милих листівок про Крим Крим (фото: facebook.com/ayshe.umerova)

Користувачі мережі порівняли картини українських і російських художників

Українські художники Катерина і Анатолій Тітарчуки презентували серію листівок, присвячених окупованому Криму. Про це повідомляє видання "Крим.Реалії".

За словами художників, вони намагалися в цих милих листівках передати ландшафти, степ і море, "якісь деталі, які у нас асоціюються з Кримом".

"Ми вважаємо, що кожен може знайти щось своє, те, що подобається, пов'язує з Кримом. Кожна з цих листівок містить текст із кримськотатарських народних пісень, і вони говорять про любов до батьківщини", - зазначила Катерина.

"А у росіян - пілотки і танчики": українські художники створили серію милих листівок про Крим

Листівки, присвячені Криму (фото: krymr.com)

Анатолій Титарчук додав, що частина грошей від продажу листівок буде спрямована на допомогу дітям політв'язнів.

До речі, користувачі мережі вже встигли оцінити листівки.

"Краса. Молодці. У росіян - пілотки, танчики і "іскандери" - зло, створене лишньохромосомними; у нас - ландшафти, пісні і любов - все, що створене Богом для людини і повинно берегтися людиною. Відразу видно, у кого які цілі і цінності...", - написала Євгенія Чернова.

Раніше Собчак "відхрестилася" від своїх слів про український Крим. Про це вона повідомила в суперечці з журналістом Олексієм Голубєвим в ефірі "Ехо Москви".

"Я не сказала. От відчувається ваш непрофесіоналізм у всьому. Могли б ви знайти точну цитату і ми тоді продовжимо цю розмову. Мені здається, що все-таки вам треба краще готуватися до ефіру", - сказала вона.

Після цього між ними виникла сварка, в ході якої вони звинуватили один одного в непрофесіоналізмі, а Собчак попросила її цитату про Крим "в студію".

"На території РФ діє пріоритет міжнародного права над внутрішнім правом. Я вважаю, що ми порушили міжнародне право, і в цьому сенсі Крим по міжнародному праву, звичайно ж, належить Україні. Ось що я сказала", - підкреслила вона.