ua en ru

"А на Володимира Володимировича ніяк?": москвичів запитали, на кого б вони поскаржилися Путіну

"А на Володимира Володимировича ніяк?": москвичів запитали, на кого б вони поскаржилися Путіну Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Журналісти з'ясували, кого росіяни звинувачують в проблемах країни

Жителів Росії запитали, на кого б вони поскаржилися своєму президентові Володимиру Путіну. Відповідне опитування опубліковане на каналі Sotnik-TV в YouTube.

"Відповідаючи на запитання, "на кого б ви поскаржилися Путіну", більшість респондентів продемонстрували готовність навіть скаржитися на сусідів, не кажучи про чиновників та мера Москви Сергія Собяніна. Деякі з них поскаржилися б Путіну на нього самого", – зазначив журналіст Андрій Миронов.

Варто додати, що опитування було проведене в столиці РФ – Москві.

Деякі не скаржилися зовсім, інші – на мера столиці, на інформаційне законодавство, та, навіть, на сусідку знизу, яка грає вночі на роялі.

Відео: Опитування москвичів (YouTube/ Sasha Sotnik)

"На Володимира Володимировича. Нехай він сам з собою розбереться", - заявив один з опитаних.

"Я б поскаржився на контроль інтернету....просто є боязнь за наше молоде покоління", - зазначив юний респондент.

"Господареві нарікати на господаря нерозумно...кому поскаржитися, коли в будинку непорядок....потрібно задатися питанням що не так і чому", - сказала перехожа.

"А на Володимира Володимировича ніяк? ...От я б і поскаржився на нього, бо він так дім запустив, що далі нікуди. А вже про Медведєва й говорити нічого", - заявив один з респондентів.

"На Путіна",- відповів інший перехожий. Однак на запитання про те, чим його не влаштовує російський президент, чоловік сказав лише "дякую" і пішов геть.

"А на Володимира Володимировича ніяк?": москвичів запитали, на кого б вони поскаржилися Путіну

"А на Володимира Володимировича ніяк?": москвичів запитали, на кого б вони поскаржилися Путіну"А на Володимира Володимировича ніяк?": москвичів запитали, на кого б вони поскаржилися Путіну"А на Володимира Володимировича ніяк?": москвичів запитали, на кого б вони поскаржилися Путіну

Скріншот коментарів (YouTube/ Sasha Sotnik)

Раніше росіяни розповіли, як їм живеться.

Незважаючи на заяву глави Мінекономрозвитку РФ Максима Орєшкіна про те, що "росіянам жити стало краще", жителі РФ не поспішають погоджуватися з цим твердженням. Відповідне опитування було опубліковане на каналі Sotnik-TV в YouTube.

Росіяни відзначили, що ціни на продукти і на житло збільшилися, а от зарплати в своїй більшості впали.

"Я не бачу перспектив. Я не вірю в перспективи в нашій чудовій країні", - сказав один із респондентів.

"Політики не зовсім часто виходять на вулицю. Вони не наближені до народу. Тому вони не бачать реальну ситуацію, яка відбувається. Можливо, вони ґрунтуються на якихось опитуваннях, дані яких підробляються. Або ж вони хочуть зробити більш позитивну ситуацію шляхом своїх слів", - зазначила росіянка.