ua en ru

"Абсолютно реально": киянин вирішив самостійно позбавити столицю від сміття

"Абсолютно реально": киянин вирішив самостійно позбавити столицю від сміття Фото: Зараз хлопець шукає однодумців (flickr.com)

"Ми всі мріємо про якусь нову, іншу країну, але ці мрії виглядають дещо пародійно, коли у нас купи сміття під ногами"

Журналіст Кім Снєгірєв втомився дивитися на засмічені вулиці столиці і вирішив почати нову ініціативу – KeepTownClean.com. Проект переслідує дві мети: мотивувати киян доглядати за своїм містом і розповісти іноземцям більше про Україну, Київ, про небайдужих людей і ефектну архітектуру.

Як пише інтернет-видання DreamKyiv, Кім щодня бере пакет для сміття і йде прибирати вулиці. Зараз городянин шукає однодумців.

"Однією з основних задач сайту KeepTownClean.com вважаю створення контенту англійською мовою, який би демонстрував, що в Україні живуть нормальні люди з нормальними цінностями. Зараз це в значній мірі сайт про Київ, але у фокусі – прибирання. Сподіваюся, мені вдається показувати, що в місті є симпатична природа, незвичайні будівлі і люди, яким не байдуже, як все це виглядає", – розказав Кім Снєгірьов.

Іншим важливим завданням сайту, за словами журналіста-активіста, є цілком щира спроба зробити Київ чистішим.

"Треба визнати, у нас з цим серйозні проблеми. Ми всі мріємо про якусь нову, іншу країну, але ці мрії виглядають дещо пародійно, коли у нас купи сміття під ногами. Тобто я - хоча б і дуже хотів - не можу побороти корупцію в прокуратурі, але вийти на вулицю і прибрати там сміття - абсолютно реально", - додав він.

"Абсолютно реально": киянин вирішив самостійно позбавити столицю від сміття"Абсолютно реально": киянин вирішив самостійно позбавити столицю від сміття"Абсолютно реально": киянин вирішив самостійно позбавити столицю від сміття"Абсолютно реально": киянин вирішив самостійно позбавити столицю від сміття"Абсолютно реально": киянин вирішив самостійно позбавити столицю від сміття"Абсолютно реально": киянин вирішив самостійно позбавити столицю від сміття"Абсолютно реально": киянин вирішив самостійно позбавити столицю від сміття

Фото: Кім Снєгірьов прибирає вулиці Києва (dreamkyiv.com)

До речі, Кім не є користувачем соціальних мереж, тому він був би радий, якби хтось допомагав йому представляти KeepTownClean в Facebook та Twitter.

"Зв'язатися зі мною з будь-яких питань можна мейлу keeptownclean@gmail.com", - зазначив він.

Раніше в Україні вперше повністю відновили зниклий водойма.