ru ua

"Абсолютні різні пейзажі": відомий шоумен вказав на відмінність України від Росії

"Абсолютні різні пейзажі": відомий шоумен вказав на відмінність України від Росії Фото: twitter.comVOCfm

За його словами, російська провінція вмирає

Більшість росіян живуть у гірших умовах, ніж українці. Про це заявив колишній український дипломат і військовий перекладач, теле-і радіоведучий, автор гумористичних програм Дмитро Чекалкін в інтерв'ю "Апострофу".

"Свого часу я подорожував по Росії зі своїми гумористичними програмами і на власні очі бачив, в якому жалюгідному стані знаходиться регіон, де народилися мої батько і дідусь. У той же час ми співпрацювали з іспансько. радіостанцією в містечку, де цілі райони вілл належать російським чиновникам. А тим часом вмирає російська провінція", - сказав він.

Чекалкін зазначив, що в Росії все кошти обертаються в межах Садового кільця, Барвихи, Ризького шосе і трохи в Петербурзі, Єкатеринбурзі та Казані.

"Є невеликі осередки, де крутяться величезні гроші, але більшість російського населення живе в гірших умовах, ніж ми тут", - вважає він.

"Тому мене завжди дивували заклики приєднатися до "російського світу": проедьтесь спочатку від Петербурга до Москви, де з часів Радищева нічого особливо не змінилося, а потім - від Києва до Одеси або Дніпра. Це абсолютні різні пейзажі!" - підсумував Чекалкін.

До речі, в мережі показали село в РФ, де Путін набрав 100% голосів.

Журналісти з'їздили в одну з них - видолинок Красноярського краю (Сибір). Там на дільниці прийшли всі жителі і одноголосно підтримали Путіна.

Хайп таксі #13 чи варто розірвати дипвідносини з Росією