ua en ru

Адепт "русского міра" закликав палити прапори "ДНР"

Адепт "русского міра" закликав палити прапори "ДНР" Фото: На Донбасі люди розчарувалися в ідеї "русского міра" (YouTube)

Жителі "молодих республік" вважають, що Захарченку і Плотницькому "пора на смітник історії"

В рядах прихильників так званих "ДНР" і "ЛНР" зріє невдоволення ситуацією, що склалася на непідконтрольних Україні територіях Донбасу.

Так, колишній голова "Центрвиборчкому ДНР" Роман Лягін негативно висловився на адресу бойовиків. При цьому він додав, що "і в Росії нам не раді".

Також прихильник "російського світу" виступив проти таких рухів, як "Донецька республіка" і "Молода республіка", заявивши, що треба спалити їхні прапори.

"Моїм землякам на Донбасі життя немає, для України ми люди другого сорту, грязнокровки. І в Росії нам не раді, отримати статус, що дозволяє працювати дуже складно, квоти мізерні і скорочуються. Нинішні "еліти", за роки ні на півкроку не наблизилися до вирішення величезних проблем простої людини. І всі ми бачимо, що далекі вони від народу! Перше, що потрібно зробити - спалити прапори ОД ДР і МР. Досить принижувати людей нескінченними загонами на "свята". Настрій у людей давно не святковий, це озлоблює ще більше", - написав він у своєму Facebook.

Лягін також зазначив, що ватажкам бойовиків Захарченку і Плотницькому "пора на смітник історії".

У той же час член благодійного фонду "Допомога Донбасу" Володимир Карасьов розкритикував умовну межу і "митний контроль" між "ДНР" і "ЛНР".

"Вам бабла мало? Треба доїти своїх ще на перетині міфічного кордони всередині Донбасу? Машини стоять по кілька годин! В межах Донбасу - кілька годин!" - заявив він на своїй Facebook-сторінки.

До речі, Жадан прокоментував скандальне заяву про "чужий" генетиці Донбасу.