Адвокат розповіла, як провідники пускають "зайців" без квитків

Фото: Провідниця (hvylya.net)
Фото: Провідниця (hvylya.net)

Правозахисниця описала схему, за якою працюють провідники для того, щоб пускати пасажирів без квитків

Адвокат Олександра Журко розповіла про ситуацію на залізничному вокзалі, свідком якої вона стала. Інцидент стався в поїзді Київ-Неданчичі. Про це Олександра написала у своєму блозі на "Обозреватель".

"Придбала квиток на електропоїзд сполученням Київ–Неданчичі, який прямує через станцію Чернігів. На залізничній станції "Видубичі" дістаю посадочний документ і заходжу у вагон. Відразу за мною в вагон заходить чоловік з дитиною і звертається до провідниці зі словами: "А можна зайти без квитка?". Остання киває головою. Для мене ця відповідь провідниці стала несподіваною, перепитую: "Можна без квитка?". Провідниця посміхнулася, однак нічого не відповіла", - розповіла Олександра.

"Вже під час руху поїзда взяла з чоловіка гроші і сіла на вільне місце. Квиток пасажиру не виписала. На наступній станції "Дарниця" у вагон зайшла жінка. Ситуація повторилася. Провідниця взяла гроші за проїзд і повернулася на своє місце. Посадочний документ жодній людині не був виписаний. Запитую у жінки, яка зайшла на станції "Дарниця": "Можна без квитка в цьому поїзді їхати?". У відповідь чую, що майже завжди можна, за винятком днів "пік", які випадають переважно на початок і кінець тижня. Тоді в розмову втручається провідниця з криками, що їй, сердешній, виявляється, просто шкода жінку стало: вона спізнювалася і не встигла купити квиток. Жінка, розуміючи до чого веду своїми питаннями, моментально змінює свою позицію і погоджується з провідником. Мовляв, дійсно спізнювалася і тому не купила квиток. Жінка чомусь відразу забула, як розповідала мені, що майже ніколи квиток в цей електропоїзд не купує", – розповіла Журко.

Адвокат попросила провідниці виписати "зайцям" квитки, але та не погоджувалася і почала кричати та лаятись адвоката. В кінцевому підсумку провідниця виписала один квиток пасажиру, який зайшов без нього. але заплатив гроші.

Нагадаємо, пасажирський поїзд "Інтерсіті" Київ-Запоріжжя двічі зламався в дорозі.

 

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся