Адвокат Савченко: Складно змиритися з тим, що вона говорить останнім часом

Адвокат Савченко: Складно змиритися з тим, що вона говорить останнім часом
Фото: Надія Савченко (amdn.news)

Ілля Новіков вважає, що не всі розуміють, що саме має на увазі народний депутат, а тому часто сприймають її слова вороже

Надія Савченко стала ще одним фактором розколу українців, яких і так достатньо. Таку думку російський адвокат льотчиці Ілля Новіков висловив в інтерв'ю журналу "Країна".

"В Україні з'явився поганий або хороший народний депутат. Але героя в Україні з'явився хороший чи поганий народний депутат. Але героя в блискучих обладунках ми втратили. Деякі розуміють Надію. Але вона вже перетворилася в непотрібний фактор розколу між Українською. А для конфліктів і так вистачає приводів. Мінус герой, плюс розкол - поганий баланс ", - вважає він.

При цьому адвокат також зазначив, що слова Савченко часто неправильно інтерпретують.

"Надія Савченко стала для мене другом. Хоча важко примиритися з тим, що вона говорить останнім часом. Розумію, що має на увазі там, де інші бачать зраду. Знаю, як формулює, тому можу відновити її думку. Але це проблеми політика, якщо його не розуміють. Якщо б ці три місяці вона мовчала, це принесло б набагато більше користі", - вважає Ілля Новіков.

Нагадаємо, раніше народний депутат зізналася, що не хоче народжувати, ні всиновлювати дитину. Савченко не хоче себе "використовувати" заради дітей.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся