ua en ru

В аеропорту Китаю госпіталізували нідерландця, який 10 днів чекав малознайому дівчину

В аеропорту Китаю госпіталізували нідерландця, який 10 днів чекав малознайому дівчину Фото: Аеропорт (pixabay.com/DaniloBueno)

Чоловіка госпіталізували з виснаженням

В аеропорту Китаю 41-річний громадянин Нідерландів протягом 10 днів чекав у дівчину, з якою познайомився в мережі. Олександр Пітер Серк був госпіталізований з виснаженням, повідомляє Mashable.

За даними видання, 41-річний нідерландець пролетів 4, 5 тис. км до Китаю, щоб зустрітися з 26-річною Чжан. З дівчиною він познайомився в інтернеті за два місяці до події.

Після того, як місцеві ЗМІ зв'язалися з Чжан, вона повідомила, що не сприйняла всерйоз слова про те, що Серк прилетить в Китай. Навіть коли чоловік прислав їй фото авіаквитків, вона не вірила, що він дійсно приїде.

"Наші романтичні стосунки просувалися вперед, але незабаром він показався трохи черствим до мене. Одного разу він несподівано прислав мені фотографію авіаквитків і я подумала, що це жарт. Пізніше він зі мною не зв'язувався", - розповіла Чжан.

Після виписки з лікарні Серк повернувся в Нідерланди. Однак Чжан наполягає на тому, що їхнім стосункам ще далеко до завершення, і планує зустрітися з нідерландцем особисто.

До речі, в аеропорту "Київ" затримали грузина, який розшукується Інтерполом за вбивство.