"Агент Москви": політолог розповів, які дії української влади вигідні Путіну

"Агент Москви": політолог розповів, які дії української влади вигідні Путіну
Фото pixabay.com/joneybrain

За його словами, важко відокремити реальний вплив Москви від пропагандистських сентенцій

Політолог Петро Олещук розповів, як в Україні свідомо або несвідомо намагаються "підіграти" Путіну. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Апостроф".

Він зазначив, що звичка української влади списувати проблеми на "руку Кремля" певною мірою підіграє Росії.

"Влада вже неодноразово демонструвала схильність будь-які проблеми списувати саме на російський вплив, звинувачувати всіх опонентів у тому, що вони нібито працюють на Росію. І якщо влада цим зловживала, було б дивно, якщо б вона не використала це знову на вибори. Треба розуміти, що українська влада й сама певною мірою підіграє Росії. І тут буде важко відокремити реальний вплив від пропагандистських сентенцій, які використовуються для нейтралізації опонентів", - підкреслив Олещук.

Політолог звертає увагу, що пересічній людині буде складно відрізнити, де закінчується "рука Кремля" і починається український антипіар: адже у владі іноді, навішують на неугодних ярлик "агент Москви". І з наближенням виборів ця тенденція може тільки посилитися.

За його словами, щоб запобігти реалізацію сценаріїв Кремля, українській владі варто діяти на випередження.

Раніше знаменитий джазмен Олексій Коган розповів, як під час жалоби за катастрофі Іл-76 під Луганськом у львівських клубах продовжували розважатися під російську поп-музику.

Хайп-таксі #21: що для вас 9-е травня

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся