ru ua

Airbus намалював ялинку в небі над Німеччиною

Airbus намалював ялинку в небі над Німеччиною Фото: Літак (unsplash.com/Matt Artz)

Пілоти склали для цього спеціальний маршрут

Команда Airbus пролетіла над Німеччиною і намалювала в небі ялинку. Фотографію опублікував сервіс FlightRadar24 на сторінці Twitter.

Airbus намалював ялинку в небі над Німеччиною

Фото: Ялинка над Німеччиною (twitter.com/flightradar24)

Літак A380 вилетів з службового аеропорт Гамбург-Фінкенвердер, де відчувають аеробуси, і пролетів над всією країною. Тест-пілоти побудували такий маршрут, щоб малюнок нагадував різдвяну ялинку, прикрашену святковими кульками.

"Малюнок" був зроблений в рамках заводських випробувань.

Airbus намалював ялинку в небі над Німеччиною

Скріншот поста (twitter.com/flightradar24)

"Краща верхівка дерева - це, безумовно, літак", - йдеться в повідомленні.

До речі, в мережі показали нові зимові фото "гучної" новорічної ялинки. На знімку видно, що головне святкове дерево України, яке раніше, на думку користувачів соцмереж, мало жалюгідний вигляд, тепер виглядає досить непогано.

Раніше "вигляд" ялинки шокував киян і організатори пояснили, чому головна ялинка країни має такий жахливий вигляд. Про це повідомила спікер проекту Folk Ukraine Тетяна Шелудченко.

Шелудченко наголосила, що це не остаточний зовнішній вигляд, а монтаж триває. За її словами, такий вид обумовлений особливостями монтажу.

Тетяна розповіла, що транспортування і подальший монтаж новорічної ялинки передбачає спочатку вилучення певної частини гілок, які в процесі установки дерева прикріплюються заново для того, щоб надати ялинці необхідний зовнішній вигляд.

Також під час транспортування дерева дійсно можливі деякі ушкодження, однак це "робочі моменти", які ніяк не позначаться на остаточному зовнішньому вигляді головної новорічної ялинки України.