Американка зустріла Хілларі Клінтон в лісі одразу після виборів

STYLERLIFE        11.11.2016 - 15:43
Фото: Марго Герстер і Хілларі Клінтон (facebook.com)
Фото: Марго Герстер і Хілларі Клінтон (facebook.com)

Мешканка штату Нью-Йорк, прогулюючись з дітьми по лісі, зустрілася зі своїм кумиром Хілларі Клінтон

Марго Герстер, яка живе в селищі Чаппакуа, прямо в лісі зустріла кандидата на посаду президента США Хілларі Клінтон. Про це Герстер написала на своїй сторінці в Facebook і прикріпила відповідне фото. Пост моментально набрав популярність серед користувачів.

"Вчеаршние вибори розбили мені серце, і я вирішила, що найкращий спосіб розслабитись - це взяти моїх дівчаток на прогулянку. Тому я вирішила піти з ними до одного з улюблених місць в Чаппакуа. Ми були єдиними, хто там був, і це було так здорово і розслабляючи", - написала Герстер.

Коли жінка прямувала до виходу з парку, вона обернулася на шурхіт і побачила Хілларі і Біла Клінтонів гуляють з собаками.

"Я повинна була обійняти її й поговорити з нею і сказати, що один з моментів гордості для мене як матері - це коли я взяла Фібі, щоб проголосувати за неї. Вона обняла мене і подякувала, ми обмінялися милими люб'язностями, а потім я дозволила їм продовжити свою прогулянку. Я не вірю в знаки, але думаю, точно запам'ятаю цей. Дуже пишаюся", - додала Герстер.

Раніше американське видання помилково опублікувало спецвипуск з президентом Клінтон на обкладинці.

On Top