Американські фермери зламують трактори з допомогою українських хакерів

Американські фермери зламують трактори з допомогою українських хакерів
Фото: Трактори

Взломанное ЗА американці купують на закритих форумах

Українські хакери розробили софт, за допомогою якого американські фермери взламують трактори. Такі заходи застосовуються у відповідь на жорсткі обмеження, що накладаються виробником техніки, пише Motherboard.

Згідно з ліцензійною угодою машинобудівної компанії John Deere, до ремонту техніки допускаються лише співробітники авторизованих сервісних центрів. Якщо ж обслуговування здійснить сам фермер або майстер з найближчого сервісу, трактор просто перестане працювати.

Крім того, угода забороняє подавати на компанію до суду за можливі втрати врожаю, "які стали наслідком роботи або бездіяльності будь-якого виду програмного забезпечення".

Для того, щоб обійти це обмеження американські механіки купують взламане ПО українськими хакерами на закритих форумах. Цікаво, що даний софт не тільки дозволяє самостійно ремонтувати техніку, але дає можливість змінити заводські налаштування типу обмеження швидкості.

До речі, мережа "злили" пікантні фото зірки "Гаррі Поттера".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся