ua en ru

Американці назвали Twitter Трампа не підходящим для президента

Американці назвали Twitter Трампа не підходящим для президента Фото: Дональд Трамп

ЗМІ провели опитування з приводу рішення Трампа використовувати мікроблог в якості спілкування з нацією

The Wall Street Journal і NBC News провели опитування, згідно з яким більше двох третин американців вважають активне використання мікроблогу Twitter для спілкування новообраного президента США Дональда Трампа зі світом невдалим рішенням.

За даними WSJ, 69% респондентів погодилися з твердженням, що "такі повідомлення без ретельної перевірки можуть в одну мить призвести до ненавмисних серйозних наслідків". Несхвально поставилися до такого рішення 47% республіканців, близько 66% незалежних виборців і 89% демократів.

Тільки 26% респондентів відгукнулися про активність майбутнього президента в Twitter позитивно. На їхню думку, "вона дозволяє президентові безпосередньо спілкуватися з людьми без зволікання". Найбільше такої думки дотримуються республіканці – 46%.

Підхід Трампа до спілкування в соціальних мережах не вітають всі вікові групи. Зокрема, 76% молодих американців (від 18 до 34 років) негативно відгукнулися про Twitter майбутнього президента.

Майже щоранку Дональд Трамп робить декілька коротких публікацій у Twitter на різноманітні теми – від охорони здоров'я та зовнішньої політики до критики телешоу Saturday Night Live, в якому пародіюється його образ.

До речі, Дональд Трамп в соцмережах переплутав свою дочку з незнайомкою.