ru ua

Аміна Окуєва до розстрілу свого чоловіка називала можливих замовників замаху

Аміна Окуєва до розстрілу свого чоловіка називала можливих замовників замаху Фото: Аміна Окуєва і Адам Осмаєв (facebook.com/Amina.Okueva/Asher Joseph Cherkaskyi)

У подружжя завжди були підстави побоюватися за власні життя

Дружина бійця АТО Адама Осмаєва, якого поранено в результаті стрілянини в Києві, доброволець з Чечні Аміна Окуєва заздалегідь передбачала замах на їх життя. Про це повідомляє видання apostrophe.ua.

За словами Окуєвої, у них з чоловіком завжди були підстави побоюватися за власні життя.

"Так, у нас постійно буває якась інформація про те, що і з боку російських спецслужб, і з боку кадировських формувань (Рамзан Кадиров – чеченський президент), є замовлення на замах на наші життя. Тому, звичайно, ми завжди насторожі, не розслабляємося, завжди намагаємося один одного прикривати, завжди озброєні", - розповіла дружина Осмаєва.

Аміна Окуєва також розповіла, що вона і Адам нічого не бояться, навіть після вбивства в центрі Києва російського депутата Дениса Вороненкова, яке було явним попередженням для пари.

"Ми віримо в те, що у кожної людини є його доля і термін його відходу. Ми дійсно щиро в це віримо. Може бути, людина не доживе і до року, а йому на голову цеглина впаде, а людина, яка все життя піддається небезпеки, все свідоме життя перебуває на фронті, в якихось гарячих точках, може дожити до глибокої старості і померти у своєму ліжку. В ісламі є такий вислів: "Прив'яжи верблюда, а потім надійся на Аллаха". Це говорить про те, що потрібно вживати якісь заходи. І ми їх вживаємо. Я ж кажу, ми не розслабляємося ніколи, де б не перебували. Але при цьому ми не боїмося. Страх – це те, чого вони хотіли б досягти", - розповіла тоді чеченка.

Нагадаємо, дружина пораненого бійця АТО розповіла про подробиці розстрілу її чоловіка в Києві.