ru ua

Аміна Окуєва повідомила свою версію пожежі на складах під Вінницею

Аміна Окуєва повідомила свою версію пожежі на складах під Вінницею Фото: Аміна Окуєва (odcrisis.org)

Окуєва сподівається, що трагедія не забрала за собою людські життя

Громадський активіст, представниця міжнародного суспільно-політичного руху ОПД "Вільний Кавказ" в Україні, член добровольчого батальйону Київ-2 Аміна Окуєва повідомила свою версію причини пожежі на складах під Вінницею. За її словами, це ніщо інакше, ніжь російська диверсія і вона не розуміє, чому Україна не відповість тим же, і обрала вичікувальну позицію.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

"У вчорашньої трагедії в Калинівці на складі боєприпасів особисто для мене є кілька емоційних складових. Перша і головна складова - це людські життя. На даний момент інформації про загиблих немає. Дуже сподіваюся, що їх і не буде. Для мене це найголовніше. Друга складова – природна злість, через те, що у мене немає ні найменших сумнівів у тому, що це російська диверсія. Інакше чим пояснити, що зазвичай такі трагедії відбуваються раз на десятки років, а тут – за четвертий рік війни вже четверта аналогічна?", - написала Аміна.

За словами активістки, її бере злість від того, що Україна не відповідає подібним.

"Злить те, що ми не відповідаємо подібним. Звичайно, стратегія - це не мого розуму справа. Впевнена, що різні варіанти розглядаються і з них вибирається той, який відповідає міжнародним нормам ведення воєн, та й просто загальнолюдської моралі. Може, це і правильно, але чисто по-людськи мені прикро. І нарешті, ще одна складова – це відраза. Я просто не можу зрозуміти тих українців, які позиціонують себе як патріоти, які бачать у цій трагедії привід для жартів у будь-якому їх прояві, будь то сарказм, прояв "дотепності" або якийсь інший вид стьобу над тим, що відбувається. Або це, вибачте, непрохідна дурість, або свідома інформаційна диверсія", - висловилася вона.

alt

Скріншот (facebook.com/Amina.Okueva)

Читайте також як в соцмережах відреагували на вибухи на складах під Вінницею.