Андрій Таранов: що відомо про загиблого заступника голови АП

STYLERLIFE        19.09.2016 - 16:15
Фото: Андрій Таранов (antikor.com.ua)
Фото: Андрій Таранов (antikor.com.ua)

18 вересня в Києві в результаті нещасного випадку загинув заступник глави Адміністрації Президента України Андрій Таранов

Андрій Таранов загинув 18 вересня під час катання на гідроскутере близько Гаванського моста на Дніпрі. Смерть наступила в результаті травми грудної клітини від зіткнення на великій швидкості з іншим плавзасобом.

Що на даний момент відомо про те, як Андрій Таранов загинув, біографія заступник голови АП, а також про кар'єру і досягнення чиновника в матеріалі Styler.

Андрій Таранов: біографія

Андрій Таранов народився в Читі 19 грудня 1966 року. У 1988 році закінчив військове училищем ім. М.В. Фрунзе в Києві, отримав спеціальність референта-перекладача англійської мови.

Таранов АП

Фото: Таранов АП (nv.ua)

У 1996 році став магістром військового управління Академії Збройних сил України. У 2004-му Таранов отримав другу вищу освіту в Українській академії зовнішньої торгівлі, ступінь магістра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Андрій Таранов: ким був до роботи в Адміністрації Президента

З 1984 року по 2005-й проходив військову службу в Збройних силах СРСР, а потім в ЗСУ. В 1993-1994 Таранов служив в Югославії в складі військового контингенту військ ООН. Указом Президента в 2004 році отримав звання генерал-лейтенанта, також удостоєний ордена "За мужність" 3-го ступеня.

З 2006-го по 2012-й працював в департаменті безпеки компанії ТОВ "Ренесанс Капітал" в Києві.

У 2013 році Андрій Таранов став генеральним директором по адміністративній роботі держпідприємства "Міжнародний аеропорт" Бориспіль ".

Деякий час працював в Ізраїлі в посольстві України на посаді аташе з питань оборони.

У 2014 році обіймав посаду першого заступника департаменту СБУ.

Андрій Таранов: Адміністрація Президента України

У грудні 2014 року Таранов, біографія якого була пов'язана з військовою службою, отримав посаду заступника глави Адміністрації Президента. В його обов'язки входила координація роботи силових структур і правоохоронних органів.

Андрей Таранов во время подготовки ВСУ

Фото: Андрій Таранов під час підготовки ЗСУ (liga.net)

Він неодноразово виїжджав на фронт в зону АТО, брав участь у створенні Сил спеціальних операцій, координував процес звільнення полонених з окупованих територій України.

Після початку АТО займався підготовкою підрозділів ЗСУ та Міністерства внутрішніх справ за спеціальностями "Організація роботи штабів" і "Організація розвідки".

Таранов замглавы АП вручает награды бойцам АТО

Фото: Таранов, заступник голови АП, вручає нагороди бійцям АТО (censor.net.ua)

Трагічну смерть Андрія Таранова заступника голови АП Президент Петро Порошенко на своїй сторінці в Faceboook прокоментував так: "На жаль, велика частина досягнень генерала Таранова залишається під грифом секретності, як того вимагають національні інтереси. Украіна втратила одного з кращих своїх захисників, якого нам дуже не вистачати ".

 

Андрій Таранов загинув в результаті нещасного випадку

Близько 14:00 18 вересня, катаючись на гідроскутері, Таранов врізався в плавучий кран і від повчаннях травм в області грудної клітини помер на місці. Зіткнення було настільки сильним, що у гідроскутера відірвало кермо.

 

Фото: Місце де загинув Андрій Таранов, фото скутера (obozrevatel.com, strana.ua)

У понеділок, 19 вересня, Андрій Таранов повинен був вийти з відпустки.

On Top