Анфіса Чехова поділилася секретом спокушання чоловіків

Неділя 02 квітня 2017 16:41
Анфіса Чехова поділилася секретом спокушання чоловіків
Фото: Анфіса Чехова

Знаменитість нагадала про те, що без самовпевненості всі способи здобути чоловіка приречені на провал

Телеведуча Анфіса Чехова з самого початку своєї кар'єри асоціювалася у телеглядачів з чином знатної спокусливості. Статут отримувати питання жінок у дусі "Як заволодіти увагою чоловіка мрії?", теледіва вирішила дати публічну відповідь у своєму Instagram.

"Я щиро вважаю, що жінка, яка має в своєму арсеналі заготовлені способи спокушання чоловіка, зовсім не спокуслива! Чоловіки такі всі різні, і якщо один любить спідниці коротше, а ноги довші, то іншого заводять довгі сукні і апетитні сіднички. Кого-то з розуму зводять млосні погляди і сексуальні відвертості, а кому-то подавай наївну сором'язливу дівчинку", — міркує зірка.

altФото: Анфіса Чехова поділилася секретом спокушання

На думку Анфіси Чехової, найголовніше в процесі спокушання — впевненість жінки у своїй неперевершеності.

"Якщо жінка любить себе, у неї є почуття власної гідності, немає яскраво виражених сексуальних комплексів, і вона щиро хоче цього чоловіка. то їй не потрібні ніякі способи, тактики і прийоми спокушання!", — резюмувала зірка.

Тим часом співачка Наталя Могилевська відверто розповіла про своєму непростому етапі в життя.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся