ua en ru

"Ангели йдуть в небо": українців просять допомогти сім'ї загиблого бійця Андрія Маслова

"Ангели йдуть в небо": українців просять допомогти сім'ї загиблого бійця Андрія Маслова Фото: Андрій Маслов (Олена Вовк/Facebook)

Похорон військового пройде 24 травня

Українців просять допомогти сім'ї загиблого воїна Андрія Маслова, який віддав своє життя за Україну. Військовий служив у 24-ій бригаді. Про це на своїй Facebook-сторінці написала керівник Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО м. Харків Олена Вовк.

Олена нагадала, що Андрій захоплювався футболом. Його похорони пройдуть 24 травня в смт Новопокровка Харківської області.

"Футболіст ...Ангели йдуть в небо....Прощання з побратимом 24.05.2018 в 10.45 за адресою: смт Новопокровка Чугуївського рн. Харківська обл. вул. Весича, 8/12. В 13.00 Харків "Алея Слави". З Харкова о 10.00 на Новопокровку автобус М. Індустріальне майданчик автовокзалу, на лобовому склі "Футболіст"", - сказано в повідомленні.

Для всіх бажаючих допомогти родині Андрія опубліковано номер банківської картки для допомоги.

Карта папи для допомоги:
4149 4996 4621 8949 Маслов Віктор Іванович.

"Ангели йдуть в небо": українців просять допомогти сім'ї загиблого бійця Андрія Маслова

"Ангели йдуть в небо": українців просять допомогти сім'ї загиблого бійця Андрія МасловаФото: Андрій Маслов (Олена Вовк/Facebook)

Нагадаємо, що у Бучі Київської області помер ветеран війни (АТО, ООС), десантник з 90-го ОАМБ, снайпер Шуман Олег Миколайович "Док".

У квітні Україна втратила 11 захисників