ru ua

На Антикорупційному форумі люди штурмували столи з солодощами

У Мережі з'явилося відео роздачі цукерок і печива під час виконання гімну України на заході, організованому головою Одеської області Михайлом Саакашвілі

Учасників Антикорупційного форуму у Києві, який відбувся 23 грудня, пригощали безкоштовними цукерками. Про це на своїй Facebook-сторінці написав правозахисник Богдан Глоба.

"Антикорупційний форум, на сцені колишні глави СБУ (які, будучи при владі, так і не побороли корупцію), поза сценою люди гребуть в пакети безкоштовні цукерки. Ще раз: безкоштовні цукерки на антикорупційному форумі! Чомусь згадалася Сердючка: "Скільки разів, мама, треба повторювати - м'ясо в праву кишеню, риба в ліву кишеню, холодець по кишенях не пхати", - написав він.

А відомий журналіст Денис Казанський нагадав організаторам з'їздів, форумів і конференцій, що роздача "халяви" перетворює будь-яке серйозне захід у убозтво і цирк.

"Поки Руслана співала гімн, деякі "борці з корупцією" штурмували столи і нагрібали жмені солодощів, які були розсипані на столі, як силос. Дехто примудрився навіть роздобути коробки і набрати цукерок додому. На тлі цього будь-які правильні і високі спічі про необхідність боротьби з корупцією виглядали абсурдом. Хочеш погубити будь-важливий захід - влаштуй роздачу халяви для масовки", - написав Казанський у своєму Facebook.

Дорогі організатори з'їздів, форумів, конференцій та інших подібних івентів. Ніколи не влаштовуйте на своїх заходах...

Опубліковано Денисом Казанським 23 грудня 2015 р.

До речі, в київському супермаркеті через дешевих яєць люди влаштували бійку.