ru ua

"Антонов" замінить російські шини літаків на британські

"Антонов" замінить російські шини літаків на британські Фото: Ан-225 "Мрія" (alexcheban.livejournal.com)

Державне підприємство готує переоснащення українських транспортників у рамках програми імпортозаміщення російських комплектуючих

Українські важкі транспортні літаки Ан-124-100 "Руслан" і Ан-225 "Мрія" будуть оснащені британської Dunlop Aircraft Tyres замість шин російського виробництва, які раніше використовувалися на ДП "Антонов". На льотно-дослідної базі вже пройшли випробувальні польоти Ан-124-100М-150 з новими шинами. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

"Програма випробувань включала польоти зі злітною вагою 340 тонн, 360 тонн і 402 тонн при різних граничних значеннях центрівок. При цьому виконувалися злети і посадки у межах очікуваних умов експлуатації. Випробування підтвердили високу якість шин, які були розроблені Dunlop Aircraft Tyres Ltd. спеціально для літаків "Руслан" і "Мрія" на замовлення ДП "Антонов", – йдеться в повідомленні.

Як повідомив президент ДП Олександр Коцюба, британська продукція має ряд переваг - "вона сертифікована за європейськими нормами EASA і має прийнятну ціну".

Раніше Міноборони показали видовищні навчання українських авіаторів.