ua en ru

Арнольд Шварценеггер назвав Трампа грабіжником дітей

Арнольд Шварценеггер назвав Трампа грабіжником дітей Фото: Арнольд Шварценеггер

Актор звинуватив президента США в відбиранні грошей у дітей

Колишній губернатор Каліфорнії, відомий голлівудський актор Арнольд Шварценеггер заявив, що плани Дональда Трампа скоротити фінансування позашкільних програм інакше як грабіж дітей не назвеш.

"Трамп обіцяв зробити Америку знову великою, але цього не домогтися, відбираючи 1,2 мільярда доларів у дітей. Це відкритий грабіж. Діти — найбільш вразливі громадяни", — заявив Шварценеггер.

Раніше адміністрація Трампа представила проект бюджету, в якому окреслила скорочення фінансування сфери освіти на три мільярди доларів. При цьому 1,2 мільярда, за задумом авторів документа, недоотримають так звані післяшкільні програми.

Додамо, що в передвиборній гонці 2016 року Арнольд Шварценеггер — член Республіканської партії США — відкрито заявляв, що не буде голосувати за кандидата-республіканця Трампа і закликав до того ж однопартійців. Втім, після того як мільярдера все ж обрали президентом, Шварценеггер привітав його і побажав "побудувати велике майбутнє єдиної Америки".

Як раніше писав Styler, Іванка Трамп показала однорічного сина в його день народження. Дочка президента США поділилася знімками з дня народження сина.