Аваков назвав нові зарплати "копів"

Аваков назвав нові зарплати "копів"
Фото: Арсен Аваков (24tv.ua)

Після реформи поліції слідчі та дільничні інспектори будуть отримувати вдвічі більше своїх попередніх місячних доходів

Київ стане пілотним регіонів, де вже оголошено новий набір працівників поліції на посади інспекторів і слідчих, повідомляє ТСН. Після успішного проходження всіх етапів тестування та іспити на профпридатність, дільничний буде отримувати від 6 тис. грн, а слідчий – від 10 тис. грн. Це в два рази більше, ніж вони отримують на сьогоднішній день.

"Ті слідчі, які пройдуть тести, зможуть вийти на роботу, потрібно прямо сказати, тільки в наступному році. Досить довга буде система підготовки і перепідготовки. І там також буде сито. Ми ж з Марса нікого не завеземо – беремо наше суспільство, пропонуємо йому делегувати кращих за якимись критеріями, і йдемо вперед. Я іншого шляху не бачу", - пояснив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

До речі, обіцяють, що Нацполиция України пересяде на гібридні кросовери Mitsubishi Outlander PHEV, які замінять застарілі "Ниви" й Уази на службі у правоохоронців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся