ua en ru

"Автомобіль перестав слухатися": в результаті аварії в Києві авто перекинулося два рази (відео)

"Автомобіль перестав слухатися": в результаті аварії в Києві авто перекинулося два рази (відео) Фото: ДТП в Києві (facebook.com/KyivOperativ)

На щастя, водії відбулися невеликими травмами

У Києві 26 квітня сталася ДТП за участю автомобіля Lada і Volkswagen. Про це повідомляється на сторінці "Київ Оперативний" в Facebook. Аварія сталася на Набережному шосе, біля Пішохідного мосту. На щастя, два водія від ДТП відбулися легкими ушкодженнями. Через аварію утворилася велика пробка.

"Приблизно о 21:20 на Набережному шосе біля моста, в бік Подолу, їхав Volkswagen, р. н. JUL782 (Lt). Раптово, за словами самого водія, його автомобіль перестав слухатися, швидше за все пробив колесо. Автомобіль спочатку відкинуло на відбійник, потім у Lada (р. н. AX8036BX), і зупинився у бетонній огорожі. Від зіткнення з Volkswagen, Lada двічі перекинувся", - сказано в повідомленні.

"Автомобіль перестав слухатися": в результаті аварії в Києві авто перекинулося два рази (відео)

Відео: ДТП в Києві(Київ Оперативний)

"Автомобіль перестав слухатися": в результаті аварії в Києві авто перекинулося два рази (відео)"Автомобіль перестав слухатися": в результаті аварії в Києві авто перекинулося два рази (відео)"Автомобіль перестав слухатися": в результаті аварії в Києві авто перекинулося два рази (відео)"Автомобіль перестав слухатися": в результаті аварії в Києві авто перекинулося два рази (відео)Фото: В результаті аварії Lada перевернувся два рази (facebook.com/KyivOperativ)

Нагадаємо, що в Одесі джип не розминувся з трамваєм: жінка отримала травми (фото).