ua en ru

Жінка отримала ступінь бакалавра у 92 роки

Жінка отримала ступінь бакалавра у 92 роки Фото: Старенька (thaipbs.or.th)

У 72 роки вона вступила в університет

Кімлан Джінакул з Таїланду закінчила університет у віці 92 роки. Про це повідомляє thaipbs.

Кімлан Джінакул народилася в провінції Лампанг, Таїланд. У дитинстві вона відвідувала одну з кращих шкіл провінції. Але незабаром її родина переїхала в Бангкок, де Кімлан обзавелася вже своєю родиною: вона вийшла заміж і народила п'ятьох дітей. Тоді вже їй було не до здобуття вищої освіти.

Коли її діти виросли, вона закликала їх після закінчення школи вступати до університету. Четверо з них отримали ступінь магістра, а п'ятий збирається захищати кандидатську дисертацію в США.

Кімлан спостерігала за успіхами в навчанні своїх дітей і дуже ними пишалася - саме це і надихнуло її в 72 роки вступити в Відкритий університет Сукхотай Тхамматірат. Здавалося б, мрії її судилося збутися, але навчання довелося перервати через смерть однієї з її дочок.

Жінка довго приходила до тями після втрати своєї дитини, але в 85 років вона знову вирішила довести розпочате до кінця.

"Оговтавшись від втрати і печалі, я підштовхнула себе до фінішу. У 91 рік я отримала ступінь в області екології людини. Я сподіваюся, що моя дочка бачить це і радіє за мене. Адже вчитися ніколи не пізно. Мій мозок завжди готовий до нових знань", - каже новоспечений бакалавр.

Нагадаємо, що росіянина-автохама провчили в Хорватії.