ua en ru

Бандуристи влаштували різдвяний флешмоб в холі Центрального залізничного вокзалу

Бандуристи влаштували різдвяний флешмоб в холі Центрального залізничного вокзалу Фото: Національна капела бандуристів України ім. Г. Майбороди (РБК-Україна)

Фотокореспондент Styler побував на виступі в холі вокзалу

Артисти Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г. Майбороди 9 січня влаштували музичний різдвяний флешмоб зі співанням колядок та щедрівок у холі Центрального залізничного вокзалу.

Бандуристи влаштували різдвяний флешмоб в холі Центрального залізничного вокзалуБандуристи влаштували різдвяний флешмоб в холі Центрального залізничного вокзалуБандуристи влаштували різдвяний флешмоб в холі Центрального залізничного вокзалуБандуристи влаштували різдвяний флешмоб в холі Центрального залізничного вокзалуБандуристи влаштували різдвяний флешмоб в холі Центрального залізничного вокзалуБандуристи влаштували різдвяний флешмоб в холі Центрального залізничного вокзалуБандуристи влаштували різдвяний флешмоб в холі Центрального залізничного вокзалуБандуристи влаштували різдвяний флешмоб в холі Центрального залізничного вокзалуБандуристи влаштували різдвяний флешмоб в холі Центрального залізничного вокзалуБандуристи влаштували різдвяний флешмоб в холі Центрального залізничного вокзалуБандуристи влаштували різдвяний флешмоб в холі Центрального залізничного вокзалуБандуристи влаштували різдвяний флешмоб в холі Центрального залізничного вокзалу

Фото: Виступ Національної капели бандуристів в холі Центрального залізничного вокзалу (РБК-Україна)

"Наш колектив переконаний, що гуртове виконання колядок та щедрівок у публічних місцях є давнім способом культурної консолідації суспільства і просто чудовою розвагою, яка навіть у нинішню добу не втрачає актуальності, а радше навпаки - демонструє, що українська національна народна пісенна культура є живою, привабливою і сучасною. Запрошуємо усіх охочих разом із сім'ями і друзями поспівати разом із нами! Співання супроводжуватиметься акомпанементом бандури та інших народних інструментів", - написали організатори.

На сайті Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г. І. Майбороди також зазначили, що продовження флешмобу відбудеться у середу, 11 січня. В холі Терміналу A аеропорту "Жуляни" о 15.00 артисти капели співатимуть колядки та щедрівки для українців та іноземців.

До речі, у львівському аеропорту здивували масовим виконанням "Щедрика".