ua en ru

Барбару Брильську принизили після операції

Барбару Брильську принизили після операції Фото: Барбара Брильська (facebook.com/BrylskaBarbara)

Напарниця по фільму наговорила актрисі гидот в прямому ефірі

Актриса Валентина Тализіна повідомила, що Барбара Брильська незаслужено пожинає чужі лаври. Актори культового фільму почали з'ясовувати стосунки прямо в студії під час передачі "Прямий ефір" на телеканалі "Росія-1". Про це пише Rambler.

Актори знаменитого фільму "Іронія долі, або З легким паром!" почали з'ясовувати стосунки між собою просто у студії.

Першою виступила актриса Валентина Тализіна, яка зіграла у фільмі одну з подружок головної героїні. Крім того, Тализіна озвучувала головну героїню фільму – Надю.

Вона заявила, що Барбара Брильська, яка зіграла роль вчительки російської мови, незаслужено пожинає чужі лаври.

"Вона нічого не грала, вона приїжджала з товаром, що продавала, вивозила потім картини. Вона поняття не мала, що грає ленінградську вчительку. Я теж хотіла її зіграти, але Рязанов дав роль подружки тільки. Але мій голос підійшов до голосу Пугачової, тому я озвучувала Надю", - сказала Тализіна.

Барбара Брильська обурилася і спробувала виправдатися. Вона заявила, що привозила з Польщі дефіцитні товари для своїх колег, а Тализіна зводить на неї наклеп і ганьбить її добре ім'я.

Актрисі в 2017 році і так довелося несолодко: вона перенесла важку операцію, і лікарі налякали її діагнозом. Медики виявили на обличчі артистки новоутворення, яке прийняли за онкологію, але на щастя, діагноз не підтвердився.

"З-за Тализіної, заздрісної і злої, мало хто знає, що Рязанов хотів знімати вчительку польської мови, і мій акцент був би чутний. Але хтось нагорі, ненависник польського чинив опір цьому, і я залишилася вчителькою російської мови", — прокоментувала звинувачення Валентини Тализіної Брильська.

У скандалі взяли участь і чоловіки. Зірка легендарного фільму, Андрій Мягков, який виконав роль Євгена Лукашина, зізнався, що після зйомок не спілкується зі своїми напарниками по фільму. Єдина людина, про яку він згадує з теплотою, це – Ельдар Рязанов, режисер кінокартини.

"Після виходу картини мені дарували віники, підходили, пальцем чіпали. Зараз все це закінчилося, вік зробив свою справу. Насправді, я не був упевнений, що фільм взагалі буде комусь цікавий. На майданчику біля Ельдара була тепла, дуже домашня атмосфера. Він вмів робити це як ніхто інший. Не пам'ятаю, як проходили зйомки. Я приходив і отримував задоволення", — сказав актор.

До речі, російський карикатурист висміяв відмову від трансляції фільму "Іронія долі або З легким паром!"