ru ua

Базу "Миротворця" поповнив відомий російський актор

Базу "Миротворця" поповнив відомий російський актор Колаж РБК-Україна

Артист влаштував гастролі в анексованому Криму

Відомий російський актор Дмитро Орлов був поповнив список "Чистилища" 30 серпня. Про це повідомляється на сайті "Миротворець".

Відомий російський актор і продюсер Дмитро Орлов був внесений в базу даних сайту "Миротворець" за свої гастролі в Криму. Відомо, що 28 серпня він виступив у Ялтинському театрі імені А. П. Чехова в комедії "Чарівні рогоносці". А раніше він вже відвідав окуповану Євпаторію.

Базу "Миротворця" поповнив відомий російський актор

Скріншот (myrotvorets.center)

На сайті зазначено, що Дмитро Анатолійович Орлов внесений в базу за свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення на територію Криму для проведення незаконної діяльності.

Базу "Миротворця" поповнив відомий російський актор

Скріншот (myrotvorets.center)

Дмитро Орлов (справжнє ім'я Дмитро Сборец) народився в Москві в 1971 році. Закінчив акторський факультет ВДІКу. Працює в різних напрямках – актор, продюсер, сценарист, режисер та ведучий телепрограм.

Базу "Миротворця" поповнив відомий російський актор

Фото: Дмитро Орлов (YouTube/Телеканал "Просування")

Відомий за своїми ролями в таких фільмах як "Брат", "Сестри", "Небо. Літак. Дівчина", "Метро", а також по фільму "Благі наміри", спільного виробництва України і Росії.

Раніше знявся в декількох фільмах українського виробництва.

Нагадаємо, ми повідомляли про те, що "Миротворець" прихистив знаменитого музиканта.

Один із засновників і лідерів рок-групи Pink Floyd, британський музикант, вокаліст, бас-гітарист, композитор і поет Роджер Уотерс потрапив в базу даних центру "Миротворець" після заяви про Крим.

А також писали про те, що культова артистка-любителька Путіна потрапила в "Миротворець"

Відео: РБК-Україна