"Дебілізація населення": Російський депутат-втікач розповів, чому росіяни зійшли з розуму

Російський депутат-втікач розповів, чому росіяни зійшли з розуму
Фото: Жителі РФ

Денис Вороненков розповів, що росіяни живуть в очікуванні війни

Депутат- втікач з російської Держдуми Денис Вороненков заявив, що громадяни РФ зійшли з розуму і живуть в очікуванні війни. За його словами, в Росії відбулася "дебілізація населення", передає "Новий час".

"Там ти знаходишся у постійному очікуванні чогось поганого. І це тобі постійно вселяється скрізь: по радіо, на ТБ. Там зараз люди зійшли з розуму. Вони всі живуть в очікуванні війни, незрозуміло, з ким, незрозуміло, за що, але реально живуть в очікуванні війни", – заявив Вороненков.

Колишній депутат Держдуми згадав опитування журналіста з РФ Саші Сотника, в якому той запитував думку росіян з приводу війни з Україною.

"У нас відбулася дебілізація населення. Люди живуть телевізором... Є такий блогер, Саша Сотник. Він опитав на вулицях Москви двісті людей – звичайних перехожих. Так там 80% виявилося за війну з Україною. За війну з ким? За що? Реально це божевілля якесь", – зазначив Вороненков.

До речі, журналіст з РФ заявив, що росіяни аплодують Путіну, як німці Гітлеру.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся