ua en ru

У Білорусі виявили партію годинників із символікою Ющенка

У Білорусі виявили партію годинників із символікою Ющенка Фото: Годинник ( facebook.com/belavus)

Користувачі соцмереж у коментарях до запису з гумором проаналізували інцидент

Білоруський завод "Луч" в часи Помаранчевої Революції в Україні виготовив годинник з символікою тодішнього кандидата в президенти Віктора Ющенка.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Павло Белавус, який опублікував відповідне фото.

"На складі "Луча" тисяча таких годин лежить з часів кампанії Ющенка. Завідувачка каже, що так і не розрахувалися не забрали їх, коли Помаранчева Революція була в Україні", - зазначив він.

Стало відомо, що запустили годинник у виробництво без оплати тому, що був "сильний і впливовий поручитель, який гарантував керівництву оплату в свій час".

alt

Скріншот поста з аккаунту facebook.com/belavus

Журналіст і блогер Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook зауважив, що це є показником того, що президент Білорусі Олександр Лукашенко тоді підтримав Ющенка.

"Пишуть, що Віктор Ющенко в 2004 році замовив до виборів партію брендованих годин на заводі "Промінь" в Білорусі, і так і не забрав їх до цих пір", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

"Шкода, що це з'ясувалося тільки тепер. Це ж виходить, що Лукашенко фактично підтримував "помаранчеву чуму"! У Донецьку газети писали, про американські підступи, а виявляється ось воно як. Сувенірку постачала Білорусь. Лукашенко той ще жук, звичайно", - додав Казанський.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/den.kazansky

Користувачі соцмереж у коментарях до запису з гумором проаналізували інцидент.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/den.kazansky

Нагадаємо, що президент Білорусі 16 серпня зустрівся з російським льотчиком-космонавтом Олегом Новицьким. Цитата Олександра Лукашенка розвеселила мережу.