ua ru

Білоруси готують жорсткий прийом для російського неонациста Мільчакова

Білоруси готують жорсткий прийом для російського неонациста Мільчакова Фото: Шкуродер і неонацист Олексій Мільчаков (LiveJournal)

Опозиціонери не хочуть повторювати помилок України і дозволяти росіянам готувати грунт для розколу країни

У Білорусі відреагували на новину про переїзд у Вітебськ російського найманця, який воював за "ДНР", Олексія Мільчакова. Він був командирова загону неонацистів "Русич" і відомий своїми звірствами над людьми і тваринами. Діяльність Мільчакова в Білорусі, де він збирається організувати "військово-патриотичнеские тренування", хочуть припинити.

Про це в коментарі "Обозревателю" сказав білоруський політик, глава опозиційного об'єднання "Молодий фронт" Дмитро Шашкевич.

"Тим більше, якщо він перетікає в фазу конкретної військової підготовки. Ми бачимо приклад України, яка довгий час закривала очі на всі ці міфічні організації терористичних "ДНР", які існували ще до кримських подій. А згодом втілилися у такі криваві форми. Щоб до такого не доводити, то, звичайно, потрібно реагувати, наскільки дозволяють наші сили", — сказав Дашкевич.

Опозиціонер вважає, що якщо інформація про приїзд Мільчакова остаточно підтвердиться, то його об'єднання буде саботувати діяльність російського терориста.

Нагадаємо, що Мільчаков став відомим після того, як в 2012 році виклав в інтернет фото, де відрізає голову цуценяті і робить з нього шашлик, а також позує з нацистським прапором. Також він робив селфи на тлі згорілих тіл українських військових і відрізав їм вуха на Донбасі.

До речі, Савченко влаштувала одиночний пікет на Майдані.