ru ua

У Білгород-Дністровському з оркестром зустріли артилеристів із зони АТО

У Білгород-Дністровському з оркестром зустріли артилеристів із зони АТО Фото: У Білгород-Дністровському зустріли артилеристів (Facebook/Чотиристашостий Оабр)

Бійці захищали Україну на сході країни від російського агресора

У п'ятницю, 9 червня, бійці 406-ї окремої артилерійської бригади повернулися в Білгород-Дністровський після виконання бойових завдань у зоні АТО. Про це повідомляється на сторінці бригади в Facebook.

"Наші побратими повернулися на рідні простори із зони проведення АТО, де гідно захищали нашу Батьківщину. Після тривалого відрядження на них чекала не менш важка і виснажлива дорога додому. Але це була приємна втома, бо ніщо так не радує воїна, як повернення на рідну землю", - йдеться в повідомленні.

Спочатку бійців зустріли їхні товариші по службі в Миколаєві, де у АТОшників була можливість "перевести подих" і вранці вирушити знову туди, де їх чекають сім'ї та постійне місце дислокації - Білгород-Дністровський.

У Білгород-Дністровському з оркестром зустріли артилеристів із зони АТО

Фото: У Білгород-Дністровському зустріли АТОшників (Facebook/Чотиристашостий Оабр)

"Звичайно, наскільки це було можливо, ми постаралися тепло зустріти своїх побратимів. Незважаючи на пізню годину, привітав хлопців наш оркестр та представники управління бригади. Як і належить, кращі військовослужбовці на місці були відзначені почесними грамотами від командування частини, а також листами подяки від міського голови", - написали воїни.

У Білгород-Дністровському з оркестром зустріли артилеристів із зони АТО

Фото: У Білгород-Дністровському зустріли бійців із зони АТО (Facebook/Чотиристашостий Оабр)

А 10 червня військовослужбовців 406-ї бригади вже зустрічали вдома "в більш урочистій обстановці і в світлий час доби".

"І кожному воїну в такі моменти стає ще краще зрозуміло, за що вони стоять на сторожі миру біля східних кордонів України. За те, щоб було куди повертатися", - додали автори посту.

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Фото: У Білгород-Дністровському зустріли артилеристів з зони АТО (Facebook/Чотиристашостий Оабр)

У Білгород-Дністровському з оркестром зустріли артилеристів із зони АТО

Скріншот поста (Facebook/Чотиристашостий Оабр)

До речі, бійці АТО подякували "Океан Ельзи" за приголомшливий концерт на Донбасі.