В Білому домі у співробітників забрали смартфони, щоб знайти джерело витоку інформації

В Білому домі у співробітників забрали смартфони, щоб знайти джерело витоку інформації
Фото: Білий дім

Службові перевірки будуть проводитися в довільному порядку

У співробітників апарату Білого дому забрали смартфони, щоб знайти джерело витоку важливої інформації в ЗМІ. Таке рішення було запропоновано прес-секретарем Білого дому Шоном Спайсером, передає Politico.

Прес-секретар висловив своє розчарування у зв'язку з постійними витоками інформації про дії адміністрації США. За даними джерел видання, Спайсер скликав співробітників, що відповідають за спілкування зі ЗМІ, і попросив усіх надати телефони для службової перевірки, щоб підтвердити, що їх вини у витоках немає. Прес-секретар погодив свої дії з юрисконсультом Білого дому Доном Макгеном, і йому були направлені помічники для надання допомоги в цьому процесі.

Спайсер попередив присутніх, що, згідно з американським законодавством, їм заборонено користуватися мессенджерами, які, надсилаючи зашифровану інформацію, повністю видаляють її з пристрою.

Службові перевірки будуть проводитися в довільному порядку, при чому перевірятимуть не тільки телефони, але і будь-яку електроніку, якою користуються співробітники апарату Білого дому.

Він зазначив, що якщо про перевірки дізнаються у ЗМІ, у співробітників будуть неприємності.

До речі, Трамп відмовився відвідати вечерю Асоціації кореспондентів Білого дому.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся