ua en ru

У Білій Церкві отець 257 разів викликав поліцію заради зустрічі з донькою

У Білій Церкві отець 257 разів викликав поліцію заради зустрічі з донькою Фото: Іграшка (РБК-Україна)

Мати дівчинки не дозволяє йому бачитися з дитиною

У Білій Церкві чоловік за рік 257 разів викликав поліцію, щоб побачити дочку. Про це повідомляє ТСН.

Колишня дружина не дає батькові зустрічатися з дитиною, незважаючи на рішення суду з графіком побачень з чотирирічною Машею. Жінка всіляко перешкоджає зустрічам і замикає дитини вдома.

Пара розлучилася в 2016 році і з тих пір дівчинка живе з мамою. Батько запевняє, що справно платить аліменти, але побачити дочку вдається лише кілька разів на рік. У 2017 році йому довелося 257 раз викликати поліцію, щоб зустрітися з малятком. Але правоохоронці підтверджують, що вони безсила.

В Україні немає процедури побачень з дітьми, тому фактично у цього батька немає жодних шансів побачити свою дитину. Втім, в Мін'юсті батькові радять писати заяву про відкриття кримінального провадження у відношенні матері.

"Це злісне невиконання судового рішення, за яке передбачена кримінальна відповідальність. Що може бути застосовано? Штраф і позбавлення волі до трьох років", - сказала заступник міністра юстиції Світлана Глущенко.

Чоловік каже, що заяви не реагують.

Відео: Чоловік 257 разів візівал поліцію, щоб побачити дочку (tsn.ua)

Бабусю і сестру Олександра до дівчинки також не пускають. Кажуть, у шлюбі він прожив 16 років, але жінка нібито розлучилася, бо Олександр почав менше заробляти. Пояснити причину війни з колишнім чоловіком мати дитини відмовляється.

Голова громадської організації "Батько має право" Олександр Швець зазначив, що активісти подали до Верховної Ради законопроект, згідно з яким вводиться відповідальність.

"Не даєш батькові дитини - платиш 7,5 тисяч гривень. І так щоразу. Другий - від 7,5 до 17 тисяч. І наступного разу ця дитина буде стояти за дверима, його будуть відпускати гуляти", - говорить Олександр Швець.

Нагадаємо, що у Хмельницькій області горе-мати продала сина для жебракування.