ua en ru

Бенюк прокоментував вчинок чоловіка, який прийшов в оперу в шортах

Бенюк прокоментував вчинок чоловіка, який прийшов в оперу в шортах Фото: Богдан Бенюк (Facebook/Серафим Вовк)

За словами актора, чоловік неадекватний

Народний артист України Богдан Бенюк прокоментував ситуацію, коли чоловік прийшов в Національну оперу України в шортах. Про це повідомляє "ЧП.Інфо".

"Якщо людина має таку позицію, яка на межі адекватності, про що з нею можна говорити? Виховувати його треба, цього чоловіка, чи розповідати? Він не розуміє, в якому суспільстві живе взагалі. У будь-який театр потрібно ходити пристойно, так як є норми поведінки. Чому ж його не пустили в цих джинсах. Він може писати, що завгодно, що джинси були не подерті тощо. Не треба в театр, тим більше - Національний оперний театр, ходити в джинсах. І цьому пану Олексію потрібно про це знати. Нехай стане жінкою і ходить собі в спідниці. Хто йому завадить? Ніхто. Якщо він відчуває себе жінкою, то нехай одягнеться відповідно - гарну сукню візьме, каблуки, - і йде. Хай не шукає претензій там, де не потрібно", - сказав він.

"Треба вміти себе етично вести в життя і ніколи тоді не буде позовів до ЄСПЛ і інших судів через якесь приниження. Норми поведінки обчислені людством вже давно. Потрібно навчитися ними користуватися. А не вигадувати щось своє і не балуватися тут своїми європейськими течіями, які пов'язані з сексуальними меншинами або ще щось. Це здається мені нечесним і неправильним. Якщо хоче в наш оперний театр ходити, він повинен там себе адекватно вести і бути пристойно одягненим. Моя позиція така. І це правильно. У будь-який театр", - додав Бенюк.

Як раніше писав Styler, киянин поскаржився на дрес-код в опері.