ru ua

У Бердянську під час оздоровлення помер вихованець інтернату

У Бердянську під час оздоровлення помер вихованець інтернату Фото: Семирічний хлопчик помер під час відпочинку на морі (РБК-Україна)

Хлопчик повинен був після повернення зустрітися з можливими прийомними батьками

У Бердянську помер вихованець Запорізького дитячого будинку-інтернату (для хлопчиків з розумовою відсталістю). Про трагедію повідомив активіст Микола Колодяжний на своїй сторінці в Facebook.

Семирічний Данило Іжаков перебував на оздоровленні разом з іншими дітьми.

alt

Скріншот поста з аккаунту facebook.com/nnikkolo

"Чарівний малюк по імені Данило. Незважаючи на свої вроджені проблеми і дитинство, проведене в інтернаті, йому випало майже голлівудське щастя: потрапити в українську прийомну сім'ю. Для дитини з патологіями знайти нових батьків тут, в Україні - рідкісна удача. Ось тільки за крок до щастя воно обірвалося. Данило помер. Під час оздоровлення у Бердянську", - написав він.

Можлива прийомна мама Данила в середині червня приїхала знайомитися з малюком, але тоді він разом з іншими підопічними установи перебував на оздоровленні в Бердянську.

alt

Фото: Данило Іжаков (deti.zp.ua)

"Після повернення з моря хлопчиська повинен був зустріти самий радісний сюрприз: знайомство з новими батьками. 26 червня мама знову їде до нього в інтернат. Але зустріч знову не відбудеться. Данила більше немає. Під час оздоровлення у Бердянську він помер. В одній з місцевих лікарень. Причину смерті дитини в інтернаті назвати відмовилися", - розповів активіст.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/nnikkolo

Активіст зазначив, що Запорізький дитячий будинок-інтернат на Великому Лузі, вихованцем якого був Данило, раніше був замішаний у скандалах.

"З наглядової ради був закулісно виключено фонд "Щаслива дитина". Той інтернат, який уже кілька років системно відмовляється від допомоги додатковими фахівцями. Директор цього інтернату Людмила Гончаренко нещодавно обливала брудом керівника фонду "Щаслива дитина". Це той інтернат, до якого волонтери та благодійники давно намагаються привернути увагу обласної влади", - написав Колодяжний.

Відео: Данилу майже знайшли прийомних батьків, коли сталася трагедія (youtube.com/Charity fund Happy Child)

Нагадаємо, у Тернопільській області розслідують смерть дівчини, яка померла після народження первістка.