ru ua

Вагітну українку, яку затримали в ОАЕ за дошлюбні стосунки, чекає суд

Вагітну українку, яку затримали в ОАЕ за дошлюбні стосунки, чекає суд Фото: Українка з її коханим

27-річна жінка порушила закон Арабських Еміратів про заборону статевих стосунків до шлюбу

В Об'єднаних Арабських Еміратах 27-річну вагітну українку можуть взяти під арешт за дошлюбні стосунки з нареченим. Суд призначили на 15 березня, передає ТСН.

В консульстві України в Арабських еміратах заявили, що тримають ситуацію під контролем. Однак до судового засідання дипломати не можуть допомогти вагітній дівчині.

"Ми знаємо цю ситуацію, ми спілкувалися з ними, відвідували її. Вона зараз не перебуває у в'язниці. Їй змінили запобіжний захід. Треба почекати, яке буде рішення суду. Буде представник компанії, буде наш консул, консул буде від Південно-Африканської республіки", - повідомив перший секретар посольства України в ОАЕ Ярослав Сакаль.

Про 27-річну українку поліція ОАЕ дізналася від лікарів. Дівчина звернулася до місцевого лікаря з болем у животі. У медичному центрі виявили, що пацієнтка вагітна, і повідомили про це працівникам правоохоронних органів, оскільки статеві стосунки до шлюбу в країні заборонені.

Жінку заарештували разом з її коханим чоловіком, громадянином Південно-Африканської республіки. Пізніше їх відпустили під домашній арешт. Місцева церква запропонувала парі за високу плату оперативно повінчатися, але судді заборонили вирішити справу подібним чином.

До речі, поліція Італії затримала українського екс-дипломата за крадіжку 233 тис. євро.