ru ua

Best of the Best: шестирічна українка стала "Маленькою принцесою Всесвіту"

Best of the Best: шестирічна українка стала "Маленькою принцесою Всесвіту" Фото: "Маленька принцеса Всесвіту" Владислава (facebook.com/majbutnje)

Тепер Влада Демидова буде готуватися до конкурсу "Маленька міс світу" і паралельно "підтягувати" навчання в першому класі

Шестирічна Владислава Демидова з Маріуполя стала абсолютною переможницею на дитячому конкурсі краси, моди і талантів Little Prince/Princess of the Universe 2016, який відбувся в турецькому Бодрумі.

За результатами голосування, в якому взяли участь професійне журі, батьки та учасники фестивалю, маленька українка отримала титули Best of the Best (Гран-прі конкурсу – Прим. ред.), Little Princess Globe і TV Star Universe.

За словами директора продюсерського центру "Майбутнє країни", віце-президента з міжнародних зв'язків Всесвітньої ліги краси Вікторії Горожанкіної, для Владислави це другий конкурс в життя.

"На конкурсі в Бодрумі були учасниці з Африки, Америки, Монголії, Вірменії, Азербайджану, України та інших країн. У юних красунь були виходи в національних костюмах, костюмах казкових персонажів і в повсякденному одязі. Крім того, був творчий конкурс. Дівчаткам потрібно було продемонструвати свої таланти, або показати знятий телевізійний ролик... За підсумками конкурсу ролик нашої учасниці був визнаний найкращим", - розповіла Горожанкіна у коментарі сайту i24.com.ua.

Вже незабаром Влада почне підготовку до конкурсу "Маленька міс світу", який відбудеться в травні 2017 року. Від України буде кілька представників у різних вікових категоріях.

До речі, на конкурсі "Міні-міс світу 2016 року" перемогла дівчинка з Вінниці.