Б'є і принижує: на Вінниччині батьки заборонили дітям відвідувати уроки шкільної вчительки

Б'є і принижує: на Вінниччині батьки заборонили дітям відвідувати уроки шкільної вчительки
Фото: Дітей принижують і б'ють на уроках (rusobraz.info)

Учні повертаються зі школи після уроків українське мови скривджені і нерідко з синцями

Батьки школярів в селі Яришивка Вінницької обаласти забороняють їм ходити на уроки української мови, оскільки вчителька принижує їх дітей, повідомляє ТСН.

"Ми зібралися, вся школа – до цієї вчитель ходити не будуть. Почався урок, діти будуть стояти в коридорі, але в клас до цієї вчитель на приниження честі і гідності ходити не будуть", - каже отець Дмитро Барчук.

Сама ж викладач заперечує свою провину і вважає, що батьки та учні об'єдналися проти неї. За твердженням дорослих ,конфликтназревал вже три роки, оскільки школярі довгий час не вирішувалися розповідати про те ,що діється на уроках української мови. Як виявилося, вчителька застосовує метод стусанів, виховуючи дітей.

Батьки обговорювали ситуацію на зборах, але це не принесло жодного результату. Вони просять директора замінити вчительку, але вона в свою чергу збирається подавати в суд заяву про захист честі і гідності.

"Ми рекомендували районному керівництву переглянути навантаження вчителя, запропонувати годинник в іншому класі, навіть в іншому закладі. Якщо вийде вчитель, будемо говорити. Мені важко сказати, чи прислухаються до цих порад", - розповіла заступник директора департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Олена Чорна.

Нагадаємо, що нещодавно у Броварах першокласника-інваліда "вижили" з класу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся