ru ua

"Без участі України": росЗМІ розповіли про розробку нової ракети

"Без участі України": росЗМІ розповіли про розробку нової ракети Фото: Сатана (ru.m.wikipedia.org)

Мова йде про відновлення проекту "Дніпро"

Російська Федерація має намір повернутися до використання міжконтинентальних ракет "Сатана" для запуску космічних апаратів, відродивши закритий раніше проект "Дніпро". Про це повідомляє "РИА.Новини" з посиланням на свої джерела.

"Розглядається питання про використання ракет РС-20В, які знімаються з бойового чергування за конверсійною програмою пусків", - стверджує він.

Також джерело уточнило, що мова буде йти про модернізації ракет версії РС-20В, а не РС-20Б, які раніше використовувалися у проекті "Дніпро". При цьому до нього нібито не передбачається залучати українську сторону.

Слід уточнити, що раніше Україна була постачальником системи управління цих ракет, однак після початку військових дій на території анексованого півострова Крим та на Донбасі, відмовилася від співпраці з РФ.

У той же час джерело уточнило, що станом на минулий рік, у Росії на озброєнні нібито перебувало 46 ракет РС-20В (за класифікацією НАТО – "Сатана").

До речі, пропагандистська преса вигадала сутички під час акції "Безсмертний полк" Так, російські ЗМІ повідомили, нібито в Мелітополі 9 травня відбулася "масова бійка на акції "Безсмертного полку", хоча насправді ніяких бійок не було.

Наголошується, що жителі міста відзначили 9 травня мирно та спокійно. За даними видання, представники лівих сил в Мелітополі на чолі з місцевим депутатом Тарасом Геновим йшли в загальній колоні. Близько 20 учасників маршу несли з собою портрети своїх рідних, які загинули на фронті під час Другої світової.

Як і чому проводилась депортація кримських татар з Криму (video.rbc.ua)