"Беззаперечний контроль": політик розповіла про плани Кремля щодо України

"Беззаперечний контроль": політик розповіла про плани Кремля щодо України
Фото: Кремль (pixabay.com/joneybrain )

Вона зазначила, що РФ хоче колонізувати Україну

Заступник голови Верховної Ради України Оксана Сыроид розповіла про прагнення Росії підпорядкувати Україну і зробити її колонією РФ. Про це вона написала у своїй статті на ZN.ua

Вона зазначила, що війна ніколи не обмежується бойовими діями і завжди є складовою політичної комерції.

"Війна в принципі - лише спосіб підкорити супротивника своїй волі. Сучасна війна проти України є інструментом глобальної російської політики, а не дивною метушнею на маленькому клаптику землі, як це завдяки російській пропаганді багато хто починає сприймати", - пише політик.

Вона вважає, що Росія почала війну проти України виключно для того, щоб встановити тут свій беззаперечний політичний контроль, тобто вкотре нас колонізувати.

"Історія знає тільки два види колонизационных воєн — небудь повне знищення і захоплення столиці, або захоплення частини території і нав'язування капітуляції у формі мирних угод. Росія обрала другий шлях. Як, до речі, вже зробила рівно 100 років тому", - зазначила Сыроид.

Політик підкреслила, що за чотири роки гібридна війна стала дуже зручним поясненням всього, що не хочеться пояснювати.

"Нам кажуть, що війна гібридна, тому що не оголошена. Дев'яносто відсотків війн у світовій історії були непровозглашенными, але ж ніхто не знає, що вони були гібридними. Нарешті, Російська Федерація оголосила війну Україні 1 березня 2014 року, коли Рада федерації затвердив рішення про застосування збройних сил РФ на території України. Нам кажуть, що війна гібридна, тому що Росія застосовує не тільки зброю, але і пропаганду або дезінформацію, дипломатію і багато грошей. А скільки ми можемо назвати війн у світовій історії, які обійшлися без дипломатії, грошей, пропаганди і, тим більше, дезінформації", - обурюється Оксана.

Вона підкреслила, що популярні нині заклики забути про все і пробачити всіх є злочином.

Нагадаємо, що російських дітей змусили вихваляти Путіна прямо на уроці.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся