ua ru

Блогер дав пораду українцям, як їм потрібно розмовляти з хамами на російських ток-шоу

Блогер дав пораду українцям, як їм потрібно розмовляти з хамами на російських ток-шоу Фото: Ток-шоу на НТВ (ntv.ru)

Сергій Запорожський поділився рецептом боротьби з неадекватними ведучими і гостями студій на російському пропагандистському телебаченні

На російських телешоу сторона, що опонує Україні, на 70-80% представлена "хамами і дебілами". І з цими персонажами треба вміти розмовляти їм зрозумілою мовою. Таку думку висловив відомий український блогер Сергій Запорожський на своїй Facebook-сторінки.

Свій пост блогер написав після того, як стало відомо, що представники омбудсмена України в Росії Володимира Шрейдлера вигнали зі зйомок ток-шоу на російському телебаченні.

Меня со скандалом выгнали с эфира программы НТВ "Место встречи"! Я был приглашен в качестве эксперта! После того как я в...

Опубліковано Vladimir Shreydler 1 листопад 2016 р.

"Іпотечник Норкін продовжує борзіти. Сьогодні він назвав придурками представника омбудсмена України Володимира Шрейдлера і російського режисера Євгена Понасенкова. Шрейдлер у відповідь сказав, що придурок як раз Норкін і відбув зі студії. Понасенкова "голубком" називали одіозний депутат Держдуми Мілонов та "політолог" Міхєєв. Олена Бондаренко дала зрозуміти Вадиму Карасьову, що він "худоба". Це все до чого... На російських телешоу сторона, що опонує Україні, на 70-80% представлена хамами і дебілами. І з цими персонажами треба вміти розмовляти їм зрозумілою мовою. Інтелігентність вони сприймають як слабкість", - написав він.

Ипотечник Норкін продовжує борзіти. Сьогодні він назвав придурками представника омбудсмена України Володимира Шрейдлера і...

Опубліковано Сергеєм Запорізьким 1 листопад 2016 р.

Запорожський зазначив, що, на жаль, "більшість представників "здорового глузду" не мають виробництвом потрібних мовних зворотів".

"Саме тому, часто кажуть, що українська сторона - це хлопчики для биття. І велика частка істини в цьому є", - сказав блогер.

За його словами, протистояти хамам на російських ток-шоу українцям можна "тільки корпоративно".

"На програми, де провідні хамлять, можна просто не ходити. І вже через пару тижнів хамуваті провідні будуть без роботи. Можна корпоративно скласти список дебілів і хамів, з якими представники здорового глузду України і Росії не бажають брати участь у дискусії. Потрібна колективна домовленість. В іншому випадку, кожен рано чи пізно отримає порцію хамства від норкіних і шейніних. А дегенерати продовжать ображати і кидатися з кулаками. Їх треба дресирувати. І це реально. Було б колективне бажання", - резюмував Запорожський.

Раніше російський історик, обговорюючи смерть Мотороли, довів до істерики пропагандистів на ростб.