ru ua

Блогер стурбований зростаючим напруженням у Криму

Блогер стурбований зростаючим напруженням у Криму Фото6 Крим (pixabay.com/irinariviera)

Населення потерпає від бездіяльності "влади"

Людям набридло терпіти свавілля місцевої влади", тому в окупованому Криму почали відбуватися акції протесту. Через це все більше зростає напруження на півострові. Про це заявив кримський блогер Олександр Горний в блозі на "Ехо Москви".

"В Криму не все спокійно. Градус напруги зростає з кожним днем, ситуація виходить з-під контролю кримської "влади" і Федерального центру. Вчора коктебельці вийшли на акцію протесту і звернулися до президента Путіна, щоб він захистив Коктебель та Тиху бухту від кримських шахраїв і безглуздих місцевих "чиновників", які допустили варварську забудову цього унікального місця, яка почалася тиждень тому. Все те, про що я писав стільки років, прорвалося і вибухнуло. Довго люди терпіли викрутаси місцевих уркаганів, але завжди є остання крапля", - сказав він.

Блогер зазначив, що ситуацію в Криму ніхто не контролює, представники "влади" її просто ігнорують.

"Все це відбувається за повної імпотенції місцевої "влади", що в Коктебелі, що у Феодосії. Люди не вірять цим приїхавшим призначенцям, для яких Коктебель та Феодосія порожні літери і звуки...", - зауважив він.

"Ситуація в Криму загострюється і основна проблема це кадрові рішення, які повністю не відповідають дійсності... Не розумію куди котиться Крим. Я багато разів висловлював побоювання, що ситуація вибухне, і вона рвонула. Люди втомилися терпіти. Кримські "чиновники" не чують людей, які просто в шоці від того, що відбувається", - додав Горний.

До речі, у Криму окупанти знищують один з найбільш безпечних пляжів на півострові.