ua en ru

Блогер показав позитивну реакцію росіян на вбивство людини

Блогер показав позитивну реакцію росіян на вбивство людини Фото: Запис російського порталу "Лайф"

Жителі РФ посміялися над вбивством матір'ю сина-гея

Блогер і фотограф Ілля Варламов продемонстрував дію пропаганди на громадян РФ.

Свою думку Варламов висловив у своєму блозі на порталі Live Journal.

Яскравим прикладом людської жорстокості стало те, що нещодавно в Бразилії мати зарізала свого 17-річного сина, дізнавшись, що він гей.

"Це не було поривом люті, все було холоднокровно спланував. Спочатку матуся найняла двох кілерів-підлітків, а коли ті не вийшло, особисто взяла ніж і вбила свою дитину. Потім разом із чоловіком вивезла тіло сина на поле і спалила його", - розповів блогер.

У Росії новину висвітлював портал "Лайф", який блогер назвав "рупором пропаганди".

На сторінці в соцмережі російське ЗМІ проілюструвало новину веселою "гифкой", де жінка, пританцьовуючи, показує жестом перерізання горла.

"А що, це ж так весело: мати вбиває свого сина за те, що він гей. Давайте поржем і лайки поставимо", - написав Варламов.

Блогер показав позитивну реакцію росіян на вбивство людиниФото: Скріншот в блозі Варламова


Він зазначив, що читачі "Лайфу" не обурюються або співчувають, а, навпаки, підтримують вбивцю.

"Це не якісь там тролі. Це живі люди, матері, які виховують дітей. Вони ведуть сторінки в соцмережах, постять фоточки, в однієї навіть на аватарці її малюк, мило! Вони абсолютно спокійно кажуть, що теж уб'ють своєї дитини, якщо дізнаються, що він гей. А "Лайф" напевно потім поставить до цієї новини смішну веселу діфку, а коментатори будуть пропонувати матері-героїні поставити пам'ятник і всіляко її підтримувати", - підкреслив фотограф.

Автор блогу пише, що більшість користувачів ВКонтакте - це молодь віком 20-25 років. Він зазначив, що це люди, які тільки починають створювати свої сім'ї і завтра будуть виховувати нове покоління.

Блогер показав позитивну реакцію росіян на вбивство людиниБлогер показав позитивну реакцію росіян на вбивство людиниФото: Коментарі користувачів до запису порталу "Лайф"

"Атмосфера ненависті, яка панує в ефірі Лайфу і інших федеральних каналів, призводить до того, що сьогодні молода мати на повному серйозі вважає, що вб'є дитину, якщо він виявиться не таким, яким їй показує телевізор. Страшно. І реакція до цієї новини дуже показова. Державна пропаганда робить з людей хворе, злісне, плохообразованное і слухняне стадо, готове не замислюючись вбивати, громити, ненавидіти. Ворог тут не важливий. Вчора це були мігранти і геї, сьогодні це будуть українці і турки, завтра телевізор покаже нову жертву, наприклад лікарів або вчених, а може бути, кривих або недостатньо високих. І всі слухняно підуть громити, різати, бити, спалювати будинки. Історія рясніє подібними прикладами", - підкреслив Варламов.

"Держава декларує гуманізм. Депутати приймають закони, щоб захистити дітей від згубного впливу, пропаганди самогубств, суди садять за образу почуттів віруючих. Здавалося б, ми живемо в прекрасному високодуховному суспільстві, де немає місця злу. Але після перегляду чергового ток-шоу по ящику тато йде вбивати українців, а син іде з друзями вбивати свого однокласника, тому що він гей. Ми ще довго будемо пожинати плоди пропаганди ненависті останніх років", уклав Варламов.

до Речі, пост Шендеровича попросили перевірити на екстремізм.