ua en ru

Блогер порівняв паркани будинків українських нардепів з проектом "Стіна"

Блогер порівняв паркани будинків українських нардепів з проектом "Стіна" Фото: Стіна особняка (deniskazansky.com.ua)

Казанський вважає, що проект огорожі з РФ довірили не тим людям

Відомий блогер Денис Казанський порівняв паркани українських депутатів і проект "Стіна". За словами публіциста, достатньо проїхатися по Конча-Заспі, Бучі, Козину та інших елітних селищах, щоб відчути різницю. Казанський вважає, що проект огорожі України з Росією довірили не тим людям.

Про це він повідомив в своєму особистому блозі.

"Знаєте, чому у нас так погано реалізується проект "Стіна" на російському кордоні? Тому що будувати його доручили не тим людям. В Україні є професіонали з будівництва парканів, і знайти їх досить легко. Потрібно лише проїхатися Конча-Заспі, Бучі, Козину та інших елітних селищах, де селяться українські чиновники. Взяти, наприклад, паркан комуніста Калєтника. Такий паркан жоден окупант в житті не перелізе! Самого Калєтніка в Україні немає вже три роки, а паркан його стоїть, і нічого йому не робиться. Треба визнати, що паркани у комуністів виходило будувати краще, ніж Радянський Союз", - написав він.

"Порівняйте цю споруду з тією жалюгідною огорожею, яка зводиться на кордоні з Росією. Ну що це таке? Пора терміново викликати Калєтніка в Україну і довіряти будівництво "Стіни" справжньому професіоналу", написав він, опублікувавши фото "Стіни" і огорожі особняка депутата.

altФото: Стіна в особняку Віктора Бондика, брата колишнього народного депутата від "Партії регіонів" (deniskazansky.com.ua)

altФото: Проект "Стіна" з Росією (deniskazansky.com.ua)

altФото: Дача комуниста Ігоря Калєтніка (deniskazansky.com.ua)

До речі, в мережі розповіли про свавілля колекторів в Україні.