ru ua

Боєць АТО вразив емоційним висловлюванням про громадян України

Боєць АТО вразив емоційним висловлюванням про громадян України Фото: ЗСУ (instagram.com/military_tv_ua)

Український воїн присоромив українців за їхню бездіяльність

Боєць АТО Руслан Керімов у зв'язку з конфліктом між ветеранами війни на Донбасі та "тітушками" у Дніпрі написав емоційний пост про АТОшникiв та громадян України. Відповідний пост Керімов опублiкував на своїй сторінці у Facebook.

Він присоромив людей за їхню бездіяльність та бажання скинути відповідальність на інших.

"Всі пишуть: "Де АТОшники? Чому не зберуться і не вломять п***ди титушкам, вiлкулам, мусорам та новій поліції? Чому керують новою поліцією кіборги, а від них ні слуху, ні духу? І т. д. і т. п... Тут ми, АТОшники, є, якi скуштували крові та вміють і ламати, і вбивати... Ну а далі що? Що далі, питаю?" - відзначив Керімов.

"Б'ють одного АТОшника, а 50 людей стоїть поруч і знімає це побиття на телефон. У маршрутках п***раси-маршрутники викидають АТОшників за УБД з маршрутки, а пасажири мовчать, вони поспішають, і теж починають лаятися з АТОшниками. Могильні камені АТОшникiв п***раси-вандали-мародери обливають фарбою, суспільство мовчить, у них світло, дорогий газ та інше. "Вата" плює і рве український прапор, за який заступається один АТОшник, і потрапляє зі всіх сторін під роздачу, а навколо всі з прилиплими до ж***п язиками стоять мовчки і ведуть спостереження... Чи не так? Або вчора натовп людей кинувся захищати своїх захисників, ламаючи ряди мусоркiв та титушнi, топчучи в пилу всю цю нечисть?" - запитав боєць АТО.

Боєць АТО вразив емоційним висловлюванням про громадян України

Скріншот поста (facebook.com/Руслан Каримов)

"Вілкулiв, аброськiних, вчорашніх сепарiв з убедешною ксивою не АТОшники привели до посади. "Оппоблок" не АТОшники залишили при владі, з грошима, депутатськими кріслами і недоторканністю. Так що ви хочете від АТОшникiв? Щоб ми воювали? Вчили воювати? Думали про країну? Про свої сім'ї? Про своє фінансове становище? При цьому били "вату", тітушню, мусорів, вілкулiв, авакових? А що будете робити ви? Писати пости обурення у Facebook? Тільки у мене у френдах чотириста чоловік з Дніпра! Чому не спалили мусарню, я вас питаю? Якщо на те пішло, ви обурені і ви герої? Чому не спалили будинок сепаратисту Вілкулу? Чому за пролиту кров АТОшника не пролили 50 літрів крові тітушок?" - запитує Керімов.

"А знаєте чому? Тому, що боїтеся за свої ж***пи! Нехай хтось інший, тільки не я, краще АТОшники... Їх посадять, а потім підніметься кіпіш, відпустять, а ми підтримаємо! Та не підтримаєте ви! Ви навіть не в змозі собі в цьому зізнатися, дорогі громадяни держави, де йде війна і на фронті, і в тилу", - написав учасник АТО.

Публікація бійця зібрала близько 2 тисяч "лайків" та майже 600 репостів.Чимало користувачів мережі відреагували на пост бійця. Деякі виправдовували бездіяльність українців, інші погоджувалися з АТОшником.

До речі, у Дніпрі 9 травня були затримані 8 осіб, які напали на учасників антитерористичної операції.