ua en ru

"Велика м'ясорубка": журналіст розповів, при якій умові РФ вторгнеться в Україну

"Велика м'ясорубка": журналіст розповів, при якій умові РФ вторгнеться в Україну Фото: армія РФ (mil.ru)

Він вважає, що Путін не дозволить ВСУ просто силою зачистити схід України

Російський журналіст Леонід Радзіховський розповів при якій умові Росія вторгнеться в Україну. Про це він повідомив в інтерв'ю "Обозревателю".

Леонід вважає, що, якщо почнуться масштабні військові дії на Донбасі з боку України, російська армія, яка знаходиться неподалік, буде перекинута – так само, як це було у 2014 році.

"Ні, ніякої зачистки (звільнення Донбасу) бути не може з однієї простої причини: існує російська армія. Якщо Порошенко схильний почати війну з російською армією – це його вибір, але я не думаю, що це для нього закінчиться добре", - зазначив Радзіховський.

Журналіст підкреслив, що тут ніяких ілюзій бути не повинно, адже Путін не дозволить просто силою зачистити схід України від своїх військ.

"Крім того, оскільки заявлена мета України – вступ до Євросоюзу і до НАТО, зачищення територій – це не самий надійний спосіб досягнення цих цілей. Важко навіть припустити той вибух сказу, який піде – не стільки по відношенню до Росії, скільки по відношенню до України. Згадайте, як в Євросоюзі ставилися до Югославії. Реакція буде як мінімум така ж", - каже росіянин.

За його словами, в такому разі Росія, безперечно, ввійде в Україну і почнеться "велика м'ясорубка".

"Це означає великий військовий конфлікт, з десятками тисяч убитих, результатом якого стане остаточне відторгнення і Росії, і України від Європи, але і з усіма витікаючими наслідками для відносин Росії з Україною. І американська армія в цю катавасію влазити не стане", - вважає журналіст.

"Коротше кажучи, є спосіб надійний, простий і ефективний – перетворити частину України в Сирії", - додав він.

Нагадаємо, що в мережі розповіли, чому Путін боїться повномасштабного вторгнення в Україну.