"Велика війна": експерт розповів про стратегічні плани Путіна

"Велика війна": експерт розповів про стратегічні плани Путіна
Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Він зазначив, що Путін хоче зруйнувати саму основу України як незалежної держави

Голова Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак розповів про плани Кремля з приводу військової агресії в Україні і про те, що Росія готується до "великої війни". Про це він повідомив в інтерв'ю "Апострофу".

За його словами, до закінчення президентських виборів в Росії нічого (активізації військових дій на сході України) не буде і десь до літа Україна має тимчасову "дельту", коли нічого стратегічного не буде відбуватися.

"Але потрібно віддавати собі звіт, що путінська Росія фактично завершила цикл підготовки до великої війни, масштабною, із захопленнями нових територій. Більше того, одним з негативних рис є те, що російське населення підготовлено до цього і готове схвалити такі ходи. В силу роботи пропагандистської машини, в силу тотальної брехні, фейків", - говорить експерт.

Він зазначив, що ворожнеча між українцями і росіянами дуже майстерно і дуже тривало підтримується Кремлем.

"Для Путіна глобальна мета – це руйнування самої основи України як незалежної держави. Для Путіна зараз військовий важіль не є основним. Він розуміє, що з наявністю обмежених ресурсів, які зараз є у Росії, з наявністю жорсткої протидії з боку основних гравців світової арени, насамперед США, йому немає сенсу затівати якусь атаку а-ля пробити коридор до Криму або захопити частину Лівобережної України. Швидше, ситуація виглядає так: він готовий загрожувати Україні, трактуючи всьому світу, що на території України йде нібито війна між Росією і Сполученими Штатами, хоча ми розуміємо, що це такий хитрий фейк. Але при цьому він буде фокусуватися на ведення підривної діяльності в українському політикумі. Ось це для нього набагато більш цікава ідея", - вважає Бадрак.

Валентин підкреслив, що, змінивши парадигму влади, Путін отримує інша держава, отримує всю Україну.

Тим не менше, експерт вважає, що Кремль дуже недооцінює те, як змінилася ментальність українців у процесі цієї війни. За його словами, Путін або просто цим мало цікавиться, або його захищають від основної інформації, або він живе в якійсь іншій реальності, в якій він не розглядає саму Україну як учасника подій, а розглядає лише як певний суб'єкт, який він використовує в своїй боротьбі з західним світом.

"Безумовно, самі передумови дуже схожі на гітлерівські. Гітлер піднявся на те, що запропонував німцям "встати з колін". Те ж саме пропонує Путін. Він апелює до російського шовінізму, аби росіяни відчували себе господарями у світі. Тоді росіянину нібито буде жити краще і легше. Але життя показує, що це далеко не так", - сказав Бадрак.

Нагадаємо, що російський журналіст висловився про "братерське" майбутнє України і РФ.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся