ru ua

"Велике тепло вже в дорозі": синоптик дала українцям прогноз на вихідні

"Велике тепло вже в дорозі": синоптик дала українцям прогноз на вихідні Фото: Весна в Україні (pixabay.com-congerdesign)

У Вербну неділю в Києві буде сильний вітер

Народний синоптик Наталка Діденко повідомила українцям, що тепла погода вже в дорозі. 1 квітня, у неділю, температура в деяких регіонах досягне +20 градусів. Про це вона написала на своїй Facebook-странице.

"Велике тепло - вже на шляху в Україну. Почну з Вербної неділі. 1 квітня у нас буде до +20 градусів! Не скрізь, у південній частині та місцями в центральних областях. Але ми так довго чекали цих градусів, що можемо собі дозволити трохи похвалитися. У більшості областей на Вербну неділю буде також дуже тепло, протягом дня + 10 + 16 градусів. На Заході дощі зіб'ють градуси до + 8 + 11 градусів, що також не дуже страшно, враховуючи недавній сніг. Дощі 1 квітня в західних областях будуть навіть сильними. У другій половині дня або ввечері досягнутий дощі Одеської області, Вінницької, Житомирської та західних районів Київської області", - написала синоптик.

Діденко попередила, що 1 квітня очікується дуже сильний вітер.

"Дуже важлива деталь прогнозу на 1 квітня. Сильнющий, хоча і південний, вітер. Позаносить варто ще сьогодні або в суботу все, що може літати, зрушуватися і падати, в безпечне місце. І там, де дощі можливі грози! А тепер про завтра. Березень цього року багато прогулював, тому ми його відправляємо на другий рік довчитися. А, отже, він ще обов'язково нас порадує. Але вже в 2019 році. А поки що 31-го березня дощі очікуються в західних і північних областях, прилетить поривчастий вітер. Проте все ж він милий, цей березень, оскільки саме завтра в Україні значно потеплішає. Протягом дня + 9 + 15 градусів!" - порадувала Наталка.

"Велике тепло вже в дорозі": синоптик дала українцям прогноз на вихідні

Скріншот (facebook.com/tala.didenko)

У Києві на вихідних буде тепло.

"У Київ також весело скаче потепління. 31-го березня в столиці + 10 + 12 градусів, 1 квітень + 14 + 16 градусів. Але. В суботу - дощ і поривчастий вітер. У неділю вранці без опадів, вдень без опадів, ближче до вечора можливий дощ. На Вербну неділю в Києві - штормовий вітер. Махаємо березня товстими шапками і зустрічаємо квітень легкими квітчастими шарфами", - підсумувала Діденко.

"Велике тепло вже в дорозі": синоптик дала українцям прогноз на вихідні"Велике тепло вже в дорозі": синоптик дала українцям прогноз на вихідніСкріншот (facebook.com/tala.didenko)

Нагадаємо, що в Херсоні випав незвичайний "сніг" (фото).

найнезвичайніші великодні традиції світу (відео: STYLER.rbc.ua)