ru ua

Бійці АТО біля Новотроїцького розповіли, які "подарунки прилітають" від бойовиків

Бійці АТО біля Новотроїцького розповіли, які "подарунки прилітають" від бойовиків АТО (Кадр з відео YouTube/Військове телебачення України)

АТОшники розповіли, де ховаються під час обстрілів

Військовослужбовці ЗСУ показали, чим бойовики обстрілюють позиції АТОшників біля Новотроїцького, а також розповіли, що роблять, аби була можливість захиститися. Відповідне відео опубліковане в YouTube на каналі Військове телебачення України.

"Позиції неподалік Новотроїцького, що на Приазов`ї, терористи постійно обстрілюють з великокаліберної артилерії, мінометів, озброєння БМП. Наші ж хлопці встигають тримати оборону й укріплювати свої позиції", - повідомили автори відео.

"Отакі подарунки прилітають на окраїну Новотроїцького. Також б'ють з БМП, кулеметів крупного калібру", - розповів Віталій, військовослужбовець ЗСУ.

"Риєм щілину, щоб під час обстрілу можна було сховатись, і тим самим зберегти життя собі і своїм колегам… Стикаємося з гранітними брилами, по 100 кілограм, по 200, з якими приходиться дуже довго попрацювати, щоб витягнути з землі. І не одному", - відзначив Геннадій.

За його словами на це місце ніяка техніка на допомогу бійцям не заїде.

"Тільки руки солдата сюди можуть дотягнутися", - додав військовослужбовець.

Він також розповів, що останні кілька днів їх позиції постійно обстрілюють починаючи з самого ранку.

Працювати бійцям доводиться у важких умовах, окопи доводилось робити прямо під час обстрілу. Але оборону тримають міцно.

Відео: Бійці на позиціях біля Новотроїцького (YouTube/Військове телебачення України)

До речі, бойовики обстріляли Мар'їнку, є поранені.