ru ua

Бійці розповіли, як використовують закарпатський діалект для залякування та шифрування

Бійці розповіли, як використовують закарпатський діалект для залякування та шифрування Фото: ЗСУ (instagram.com/military_tv_ua)

Військові 128-ї бригади відзначають 95-ту річницю

Бійці 128-ї гірської піхотної бригади розповіли, як використовують закарпатський діалект для залякування та шифрування від бойовиків.

Більшість бійців підрозділу, який зараз дислокується під Горлівкою, - закарпатці, а тому в переговорах рацією використовують рідний діалект, чим вдається заплутати ворога. Після таких переговорів у новинах сепаратистів нерідко з'являються повідомлення про те, що на передову їдуть натівські легіони з Польщі, Угорщини та Словаччини, передає ICTV.

Аби позбавити ворога інформації, таку тактику бійці 128-ї бригади вже використовували в лютому 2015-го, коли до останнього тримали Дебальцеве.

"При бажанні можна зашифруватися не те що від противника, а навіть від свого, від командування", - відзначив один з бійців.

Слід відзначити, що 128-а гірська бригада святкувала свою 95-у річницю. Цей підрозділ один із небагатьох, які, фактично, не залишали зону АТО. Зараз бригада дислокується під Горлівкою, в оточенні териконів, які дещо нагадують бійцям рідні Карпатські гори.

Відео: Бійці АТО розповіли, як "шифруються" від бойовиків (YouTube/Факти ICTV)

До речі, воїни АТО показали себе справжніми.